Johto ja hallinto

Delete Finland Oy

Tommi Kajasoja



Maajohtaja, toimitusjohtaja
Helsinki

tommi.kajasoja@delete.fi



Dan-Olof Palm

Delete myynti- ja markkinointijohtaja Dan-Olof Palm

Myynti- ja markkinointijohtaja
Helsinki
+358 40 5868 400
dan-olof.palm@delete.fi



Raimo Huhtala



Liiketoimintajohtaja, Puhdistuspalvelut
Helsinki
+358 46 851 5964
raimo.huhtala@delete.fi



Henri Pesonen

Delete Henri Pesonen

Liiketoimintajohtaja, Kierrätyspalvelut
Helsinki
+358 44 5769 320
henri.pesonen@delete.fi



Jukka Marttila

https://www.linkedin.com/in/jukka-marttila-8273a9143/

Henkilöstöjohtaja
Helsinki
+358 40 161 6222
jukka.marttila@delete.fi



Markku Salminen

Markku Salminen Delete HSEQ johtaja

EHSQ-johtaja
Helsinki
+358 400 786 860
markku.salminen@delete.fi



Paavo Juntunen



Tietohallintojohtaja
Helsinki
+358 40 455 7412
paavo.juntunen@delete.fi



Elias Viitakoski

Delete hankintapäällikkö Elias Viitakoski

Hankintapäällikkö
Helsinki
+358 40 1599 918
elias.viitakoski@delete.fi