Johto ja hallinto

Delete Finland Oy

Sirpa Ojala



Konsernijohtaja / Toimitusjohtaja
Helsinki

sirpa.ojala@delete.fi



Juha Kettunen



Kaupallinen johtaja
Helsinki
+358 40 709 1528
juha.kettunen@delete.fi



Dan-Olof Palm

Delete myynti- ja markkinointijohtaja Dan-Olof Palm

Avainasiakkuusjohtaja
Helsinki
+358 40 5868 400
dan-olof.palm@delete.fi



Henri Pesonen

Delete Henri Pesonen

Liiketoimintajohtaja, Kierrätyspalvelut
Helsinki
+358 44 5769 320
henri.pesonen@delete.fi



Markku Salminen

Markku Salminen Delete HSEQ johtaja

Liiketoimintajohtaja, Puhdistuspalvelut
Helsinki
+358 400 786 860
markku.salminen@delete.fi



Paavo Juntunen



Tietohallintojohtaja
Helsinki
+358 40 455 7412
paavo.juntunen@delete.fi



Elias Viitakoski

Delete hankintapäällikkö Elias Viitakoski

Hankintapäällikkö
Helsinki
+358 40 1599 918
elias.viitakoski@delete.fi