Johto ja hallinto

Delete Group Oy

Jussi Niemelä

Jussi Niemelä, toimitusjohtaja, Delete Group

toimitusjohtaja, Delete Group Oy
Helsinki

jussi.niemela@delete.fi



Robert Öhman

RobertOhman

Talous- ja rahoitusjohtaja
Helsinki
+358 40 540 0741
robert.ohman@delete.fi



Joonas Ekholm

person_joonas_ekholm

CFO, Delete Finland & Director, Group Finance
Helsinki
+358 40 590 7703
joonas.ekholm@delete.fi



Janika Vilkman

JanikaVilkman

Lakiasiainjohtaja
Helsinki

janika.vilkman@delete.fi



Mårten Fuchs

martenfuchs

Business Development Director
Skellefteå
+46 10 484 8410
marten.fuchs@delete.se



Delete Finland Oy

Tommi Kajasoja

person_tommi_kajasoja

Maajohtaja, toimitusjohtaja, Delete Finland Oy
Helsinki

tommi.kajasoja@delete.fi



Jukka Marttila

person_jukka_marttila

Henkilöstöjohtaja
Helsinki
+358 40 161 6222
jukka.marttila@delete.fi



Petri Uomala

PetriUomala1

Markkinointijohtaja
Helsinki
+358 400 316 061
petri.uomala@delete.fi



Kimmo Palomäki

person_kimmo_palomaki

Liiketoimintajohtaja, Purkupalvelut
Helsinki
+358 44 300 0178
kimmo.palomaki@delete.fi



Raimo Huhtala

person_raimo_huhtala

Liiketoimintajohtaja, Teollisuus- ja kiinteistöpalvelut
Helsinki
+358 46 851 5964
raimo.huhtala@delete.fi



Mika Salminen

MikaSalminen

Liiketoimintajohtaja, Kierrätys- ja jätteekäsittelypalvelut
Helsinki
+358 400 847 001
mika.salminen@delete.fi



Paavo Juntunen

Paavo Juntunen_web

Tietohallintojohtaja
Helsinki
+358 40 455 7412
paavo.juntunen@delete.fi



Janne Haaksluoto

JanneHaaksluoto

HSEQ-päällikkö
Helsinki
+358 40 726 5828
janne.haaksluoto@delete.fi



Timo Turkkinen

timo turkkinen

Hankintapäällikkö
Helsinki
+358 40 139 3634
timo.turkkinen@delete.fi



Tanja Vepsäläinen

Delete_MI-0443_hires

Viestintäpäällikkö
Helsinki
+358 50 590 3916
tanja.vepsalainen@delete.fi



Delete Sweden AB

Lars-Gunnar Almryd

Lars-Gunnar Almryd

Toimitusjohtaja, Delete Sweden AB
Tukholma
+46 76 134 8051
lars-gunnar.almryd@delete.se



Christin Davidsson

christin_davidsson_web

Liiketoimintajohtaja, Teollisuus- ja kiinteistöpalvelut
Skellefteå
+46 10 484 8460
christin.davidsson@delete.se



Anders C. Bergdahl

anders_c_bergdahl_web

Liiketoimintajohtaja, Purkupalvelut
Tukholma
+46 70 933 5566
anders.c.bergdahl@delete.se



Lena Forsgren

lena-forsgren

Henkilöstöjohtaja
Skellefteå
+46 10 484 8412
lena.forsgren@delete.se



Susanne Westin

susanne-westin

Talousjohtaja
Skellefteå
+46 10 484 8411
susanne.westin@delete.se



My Lind

mylind-1

Markkinointijohtaja
Sölvesborg
+46 10 484 8405
my.lind@delete.se



Petri Virtanen

pepe_virtanen

Business Development Director
Sölvesborg
+46 10 484 84 61
petri.virtanen@delete.se



Esa Ateva

esa_ateva

HSEQ

+46 70 634 19 50
esa@atevakonsult.se