Johto ja hallinto

Delete Group Oy

Jussi Niemelä



Konsernijohtaja, Delete Group Oy
Helsinki

jussi.niemela@delete.fi



Ville Mannola



Talous- ja rahoitusjohtaja, Delete Group Oy
Helsinki
+358 400 357 767
ville.mannola@delete.fi



Joonas Ekholm



CFO, Delete Finland & Director, Group Finance
Helsinki
+358 40 590 7703
joonas.ekholm@delete.fi



Janika Vilkman



Lakiasiainjohtaja
Helsinki

janika.vilkman@delete.fi



Delete Finland Oy

Kimmo Palomäki



Liiketoimintajohtaja, Purkupalvelut
Helsinki
+358 44 300 0178
kimmo.palomaki@delete.fi



Tommi Kajasoja



Maajohtaja, toimitusjohtaja, Delete Finland Oy
Helsinki

tommi.kajasoja@delete.fi



Jukka Marttila



Henkilöstöjohtaja
Helsinki
+358 40 161 6222
jukka.marttila@delete.fi



Petri Uomala



Markkinointijohtaja
Helsinki
+358 400 316 061
petri.uomala@delete.fi



Raimo Huhtala



Liiketoimintajohtaja, Teollisuus- ja kiinteistöpalvelut
Helsinki
+358 46 851 5964
raimo.huhtala@delete.fi



Mika Salminen



Liiketoimintajohtaja, Kierrätys- ja jätteenkäsittelypalvelut
Helsinki
+358 400 847 001
mika.salminen@delete.fi



Paavo Juntunen



Tietohallintojohtaja
Helsinki
+358 40 455 7412
paavo.juntunen@delete.fi



Janne Haaksluoto



HSEQ-päällikkö
Helsinki
+358 40 726 5828
janne.haaksluoto@delete.fi



Timo Turkkinen



Hankintapäällikkö
Helsinki
+358 40 139 3634
timo.turkkinen@delete.fi



Tanja Vepsäläinen



Viestintäpäällikkö
Helsinki
+358 50 590 3916
tanja.vepsalainen@delete.fi



Delete Sweden AB

Lars-Gunnar Almryd



Toimitusjohtaja, Delete Sweden AB
Tukholma
+46 76 134 8051
lars-gunnar.almryd@delete.se



Christin Davidsson



Liiketoimintajohtaja, Teollisuus- ja kiinteistöpalvelut
Skellefteå
+46 10 484 8460
christin.davidsson@delete.se



Anders C. Bergdahl



Liiketoimintajohtaja, Purkupalvelut
Tukholma
+46 70 933 5566
anders.c.bergdahl@delete.se



Lena Forsgren



Henkilöstöjohtaja
Skellefteå
+46 10 484 8412
lena.forsgren@delete.se



Susanne Westin



Talousjohtaja
Skellefteå
+46 10 484 8411
susanne.westin@delete.se



My Lind



Markkinointijohtaja
Sölvesborg
+46 10 484 8405
my.lind@delete.se



Petri Virtanen



Business Development Director
Sölvesborg
+46 10 484 84 61
petri.virtanen@delete.se



Esa Ateva



HSEQ

+46 70 634 19 50
esa@atevakonsult.se